כניסת לקוחות
 
פתרונות
נמר - תוכנה לניהול מוסכים

 

תוכנת "נמר" נותנת מענה מקיף לדרישות הייחודיות הקיימות במוסכי הרכב ומכילה מודולים שונים שנועדו להקל ולייעל את העבודה במוסך. המערכת פותחה בתאום עם איגוד המוסכים.

בפיתוח ה"נמר" הושם דגש מיוחד על ידידותיות המערכת, תפעול פשוט ומהיר של התוכנה הכולל מעבר קל בין המסכים והחלונות השונים וקיצור זמן הוצאת כרטיס העבודה והחשבוניות למינימום. ניתן לגשת לספר ההדרכה של ה"נמר" מתוך התוכנה עצמה.

השימוש ב"נמר" אינו מצריך ידע קודם במחשבים.

 

התוכנה מורכבת מתת המערכות הבאות:
 


כרטיסי עבודה ויומן מוסך:

ניהול כרטיס עבודה ממוחשב לכל רכב שנכנס לטיפול במוסך. ניתן להתאים את מבנה הכרטיס לדרישת המוסך. ה"נמר" מכילה פרוטים, ריכוזים וסיכומים מיוחדים שנבנו בהתאם לדרישות הייחודיות של צה"ל והחברות הגדולות.

"נמר" מכילה לוח שנה וספר טלפונים ממוחשב.
 


חשבוניות:

"נמר" מטפלת במספר סוגי מסמכים כגון חשבונית מס, חשבונית מס קבלה, חשבונית דלפק תעודות משלוח, תעודות זיכוי, חשבונית זמנית, פרוט עבודה המתאים למוסכי קיבוץ ועוד.

"נמר" מטפלת בהוצאת קבלות, ומאפשרת לבצע ריכוזי מסמכים לחשבונית מס. כל סוג מסמך מנוהל עם מספר סידורי רץ נפרד.

כל הנתונים נשמרים וניתן להוציא בכל זמן שהוא העתקים ללא הגבלה.
 


מחירונים ושעתונים:

"נמר" יודעת לקרוא מחירונים ושעתונים של כל יצרני הרכב בארץ. ניתן להקים ב"נמר" שעתונים ליצרן רכב מסוים ושעתונים כלליים למוסך. ניתן להגדיר קיטים של חלפים כגון טיפולים שונים, ולשלב קיטים של חלפים ועבודה.

 


מערכת דו"חות:

"נמר" מכילה מגוון רחב של דו"חות המאפשרים קבלת מידע מקיף על כל נתוני המוסך. בעזרת הדו"חות ניתן לקבל מידע על לקוחות, ספקים, רכבים, הכנסות, הפקדות לבנקים מצב מלאי החלפים וחשבוניות לסוגיהם.

דוגמאות לדו"חות קיימים: דו"ח היסטוריה לרכב, דו"ח איתור חשבוניות, דו"ח הכנסות כללי, דו"ח לקוחות חייבים, דו"ח מלאי מינימום, דו"ח המחאות דחויות, יעילות עובדים מעקב אחר רכבים לפי תאריך טיפול ועוד.
 


מערכת מלאי:

ה"נמר" מכילה מערכת מלאה לניהול מלאי לפי פריטים. ניתן לנהל מעקב אחר קניות מספקים שונים ולנהל כרטיס חזותי לכל פריט. עדכון המלאי נעשה בצורה אוטומטית מכרטיס העבודה ועדכון הקניות מהספקים. המערכת כוללת בתוכה תת מערכת לביצוע ספירת מלאי.

מערכת דו"חות מקיפה עוזרת לעקוב אחרי המלאי ולתת התראות על מחסור.
את המלאי ניתן לנהל בסניפים.
 


קופה והפקדות:

ה"נמר" מנהלת קופה אוטומטית עם סיווג לפי סוג התשלום (מזומן, המחאה, ויזה, ישראכרט וכו'). ניתן לבצע הפקדות לבנקים על ידי הדפסת טופס הפקדה ממוחשב לבנק, לקלוט צ'קים יוצאים, לקבל דו"חות מעקב לצ'קים דחויים, הפקדות וכדומה.
 


ממשק להנהלת חשבונות:

ה"נמר" יודעת לבנות מנות לתוכנת הנהלת חשבונות המכילות את כל הפעילויות החשבוניות שהתבצעו במוסך כגון: חשבוניות, קבלות, קניות מספקים, קופה הפקדות לבנקים וכו'.

 

לנ.מ.ר החדש נוספו גם פונקציות ייחודיות חדשות כגון :

מערכת גרפים המשמשת לקבלת מימד חזותי לנתונים, בנוסף לדו"חות.

קורא בר-קוד.

התראות על לקוחות מוגבלים, מלאי מינימום, תאריך רישוי ועוד, ועוד..

 

 
   אודותינו  לקוחות   שותפים   דרושים   צור קשר  כניסת לקוחות
 
NTT - מערכת ניהול תוכן כל הזכויות שמורות Betagroup - עיצוב אתרים